Ακόμα και ο Βατερμαν προκαλούσε νευρικοτητα στο super cup αφού έκανε σήμα κατατεθέν το διώξιμο της μπάλας με γροθιές και οταν ακόμα μπορούσε να την κρατήσει. Τουλάχιστον ετσι μας συνήθισε ο Πάρντο
![](https://www.apoel.net/wp-content/uploads/2015/08/GM0_5302-660x330.jpg)
Ακόμα και ο Βατερμαν προκαλούσε νευρικοτητα στο super cup αφού έκανε σήμα κατατεθέν το διώξιμο της μπάλας με γροθιές και οταν ακόμα μπορούσε να την κρατήσει. Τουλάχιστον ετσι μας συνήθισε ο Πάρντο
Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!