Χωρίς υπόθεση

Όταν σε έτσι παιχνίδια μπαίνει στο γήππεδο χωρίς πάθος και με ηττοπάθεια είσαι καταδικασμένος να αποτύχεις. Η ήττα ήταν φυσικό επακόλουθο μιας κάκιστης εμφάνισης στην χειρότερη χρονιά της σύγχρονης ιστορίας μας. Τα εγκλήματα που έγιναν δεν μπορούσαν να κρυφτούν και όπως στρώσαμε θα κοιμηθούμε.

Η Ανόρθωση προηγήθηκε με 0-1 και ισοφαρίσαμε με πέναλτι. Στη τελευταία φάση του ημιχρόνου έγινε το 1-2 και το τελικό 1-3 έγινε στο δεύτερο ημίχρονο από κόρνερ.

Αχρείαστο και άσκοπο να μιλήσουμε για παιδαριώδη λάθη και εμφανίσεις παικτών β’ κατηγορίας.

Η αποτυχία της φετινής χρονιάς χρεώνεται στη διοίκηση για την σαβούρα που μάζεψε μέσα στο Αρχάγγελο.