Όλα εντάξει με το γρασίσι του ΓΣΠ… κάτι που αφορά την ομάδα μας άμεσα αφού σε 4 μέρες θα παίξουμε εντός με την Αέλ. Να υπευνθυμίσουμε ότι πριν μια εβδομάδα στο παιχνίδι των χόχων με τον Απόλλωνα ήταν έτσι…
![](https://www.apoel.net/wp-content/uploads/2015/10/GM0_8174-660x330.jpg)
Όλα εντάξει με το γρασίσι του ΓΣΠ… κάτι που αφορά την ομάδα μας άμεσα αφού σε 4 μέρες θα παίξουμε εντός με την Αέλ. Να υπευνθυμίσουμε ότι πριν μια εβδομάδα στο παιχνίδι των χόχων με τον Απόλλωνα ήταν έτσι…
Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!