Μέσα στα πλαίσια της διάσκεψης για τα διαρκείας παρουσιάστηκε και η δεύτερη στολή του ΑΠΟΕΛ για τη φετινή χρονιά. Είναι και αυτή επετειακή με τη σχετική λογοτύπηση των 90 χρόνων.
![](https://www.apoel.net/wp-content/uploads/2016/06/IMG_0803.jpg)
Μέσα στα πλαίσια της διάσκεψης για τα διαρκείας παρουσιάστηκε και η δεύτερη στολή του ΑΠΟΕΛ για τη φετινή χρονιά. Είναι και αυτή επετειακή με τη σχετική λογοτύπηση των 90 χρόνων.
Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!