Το πρόγραμμα των επόμενων αγώνων

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους αγώνες των επόμενων αγωνιστικών. 7 αγώνες θα έχουμε για το πρωτάθλημα τον Ιανουάριο. Για την ομάδα μας όλοι κρίσιμοι!

03.01.2018 – 17:00 ΑΠΟΕΛ Vs Άρης
07.01.2018 – 18:00 ΑΠΟΕΛ Vs Αλκή
14.01.2018 – 15:00 Δόξα Vs ΑΠΟΕΛ
17.01.2018 – 17:30 ΑΠΟΕΛ Vs Αέλ
21.01.2018 – 16:00 ΑΠΟΕΛ Vs Άεκ
24.01.2018 – 18:00 ΑΠΟΕΛ Vs Απόλλων
31.01.2018 – 17:00 Απόλλων Vs ΑΠΟΕΛ

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.01.2018

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
19:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.01.2018
15:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 08.01.2018
19:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 10.01.2018

19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.01.2018
16:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 14.01.2018
15:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (PRIMETEL)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – AEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 15.01.2018
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ (2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 17.01.2018

17:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσoύ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (PRIMETEL)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.01.2018

16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.01.2018
15:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
16:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 AΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.01.2018
19:00 EΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 24.01.2018

18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 30.01.2018

17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.01.2018
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (PRIMETEL)
17:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ANΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 06.02.2018 

17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
18:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
18:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)
19:00 AEK Λάρνακας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.02.2018
17:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
18:00 AEΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!

 

X