Αντίπαλος μας τη Δευτέρα ο Μάριο Μπύντιμιρ που αγωνίστηκε με τη φανέλα του Θρύλου το 2012-2013. Προσωπική επιλογή του Γιοβάνοβιτς που όπως αποδείχθηκε στο τέλος ήταν λανθασμένη αφού ο κορμαλιάς κροάτης σκόραρε μόνο 4 γκολ σε 30 αγώνες.
![](https://www.apoel.net/wp-content/uploads/2015/10/08GN064.jpg)
Αντίπαλος μας τη Δευτέρα ο Μάριο Μπύντιμιρ που αγωνίστηκε με τη φανέλα του Θρύλου το 2012-2013. Προσωπική επιλογή του Γιοβάνοβιτς που όπως αποδείχθηκε στο τέλος ήταν λανθασμένη αφού ο κορμαλιάς κροάτης σκόραρε μόνο 4 γκολ σε 30 αγώνες.
Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!