Το πρόγραμμα μέχρι την 17η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τις οριστικές μέρες και ώρες των αγώνων πρωταθλήματος μέχρι τον 17η αγωνιστική. Όπως προκύπτει η ομάδα μας θα δώσει αγώνες και τις Δευτέρες που ακολουθούν τους εκτός έδρας αγώνες μας στο Europa League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 12.09.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00
ΑΕΚ – ΑΠΟΕΛ 20:00
ΠΑΦΟΣ FC – AΡΗΣ  19:00
Κυριακή, 13.09.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ 19:00
Δευτέρα, 14.09.2015
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 19.09.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 19:00
ΑΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 20:00
Κυριακή, 20.09.2015
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00
ΑΡΗΣ – ΑΕΚ 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00
Δευτέρα, 21.09.2015
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ 19:00

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 26.09.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00
ΑΕΚ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00
ΑΠΟΕΛ  – ΑΡΗΣ 20:00
Κυριακή, 27.09.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΛ 19:00
Δευτέρα, 28.09.2015
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 03.10.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ 20:00
Κυριακή, 04.10.2015
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00
ΑΕΛ – ΑΕΚ 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00
Δευτέρα, 05.10.2015
E.N. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΠΟΕΛ 19:00

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Σάββατο, 17.10.2015
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ 18:00

ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00
ΑΡΗΣ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 20:00
Κυριακή, 18.10.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 18:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΜΟΝΟΙΑ 19:00
Δευτέρα, 19.10.2015
ΑΕΚ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 24.10.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 20:00
Κυριακή, 25.10.2015
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 18:00
ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΡΗΣ 19:00
Δευτέρα, 26.10.2015
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΑΠΟΕΛ 19:00

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 31.10.2015
AΠΟΕΛ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 19:00

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ  18:00
ΕΡΜΗΣ  – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΛ 20:00
Κυριακή, 01.11.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ANOΡΘΩΣΗ 16:00
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00
Δευτέρα, 02.11.2015
ΑΡΗΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 07.11.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΠΑΦΟΣ FC 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΚ 19:00
Κυριακή, 08.11.2015
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ 16:00
ΣΑΛΑΜΙΝΑ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 18:00
Δευτέρα, 09.11.2015
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΕΛ 19:00

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 21.11.2015
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00
ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00
Κυριακή, 22.11.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ 16:00
ΑΕΚ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00
ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00
Δευτέρα, 23.11.2015
ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19:00

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 28.11.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ 17:0
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC 19:00 (
Κυριακή, 29.11.2015
OΜΟΝΟΙΑ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΡΗΣ 18:00
Δευτέρα, 30.11.2015
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΕΛ 19:00

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 05.12.2015
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 17:00
ΑΡΗΣ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 18:00
ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00
Κυριακή, 06.12.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00
Δευτέρα, 07.12.2015
ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 12.12.2015
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΑΕΚ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00
ΑΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19:00
Κυριακή, 13.12.2015
ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 16:00
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ 18:00
Δευτέρα, 14.12.2015
ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 19:00

 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 19.12.2015
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΕΛ 17:00

OMONOIA – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 17:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΡΗΣ 18:00
ΑΕΚ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 19:00
Κυριακή, 20.12.2015
ΑΠΟΛΛΩΝ – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00
ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΛ 17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18:00

 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τρίτη, 22.12.2015                                                           
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ 17:00
ΑΡΗΣ – ΠΑΦΟΣ FC 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ (19:00)
Τετάρτη, 23.12.2015
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας 17:00
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας- ΑΝΟΡΘΩΣΗ18:00
ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝ 19:00

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 02.01.2016
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (17:00)
ΠΑΦΟΣ FC – Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 17:00
ΑOAN Aγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ 19:00
Κυριακή, 03.01.2016
ΑΕΚ – ΑΡΗΣ 16:00
ΑΠΟΕΛ  – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς 18:00
Δευτέρα, 04.01.2016
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΕΛ 19:00

Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!

 

X