Δεν έχει ξαναγίνει: 5 γκολ ο Λεβαντόφσκι σε 9 λεπτά!

Απίστευτα πράγματα στο Μπάγερν-Βόλφσμπουργκ. Ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι μπήκε ως αλλαγή στο ματς στο 46ο λεπτό και βρήκε δίχτυα πέντε φορές μέσα σε εννέα λεπτά! Δείτε τα γκολ σε VIDEOS.

Απίστευτος Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι στο ματς με της Μπάγερν με την Βόλφσμπουργκ στην “Αllianz Αrena”. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 26ο λεπτό με γκολ του Καλιτζιούρι αλλά δεν μπορούσαν με τίποτα να φανταστούν αυτό που θα ακολουθούσε.

Ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι ξεπέρασε πλήρως την ίωση που τον ταλαιπώρησε και πέρασε ως αλλαγή στο ματς στο ημίχρονο. Μόλις συμπληρώθηκαν 50 λεπτά αγώνα άρχισε να… πυροβολεί και δεν τον προλαβαίναμε!

Στο 51′ ισοφάρισε για τους Βαυαρούς, στο 52′ έκανε το 2-1, στο 55′ το 3-1, στο 57′ το 4-1 και στο 60′ έγραψε με γκολάρα το 5-1!