Το πρόγραμμα του ΑΠΟΕΛ μέχρι την 14η αγωνιστική

Η ΚΟΠ με τη γνωστή καθυστέρηση  ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας αλλά μόνο μέχρι την 14η αγωνιστική. Οι ορισμοί λαμβάνουν υπόψη τη συμμετοχή της ομάδα μας στους ομίλους του Champions League και εκτός απροόπτου θεωρούνται τελεσίδικοι. 3η αγωνιστική

Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ  (CYTAVISION)

20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – Αγίας Νάπας (PRIMETEL)

Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΔΟΞΑ  – ΑΕΛ (CYTAVISION)

20:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ – Ομονοια (CYTAVISION)

Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΚ (CYTAVISION)

19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΘΕΛΛΟΣ (CYTAVISION)

 

4η αγωνιστική

Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

20:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΕΘΝΙΚΟΣ  Άχνας (CYTAVISION)

Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ Λάρνακας (PRIMETEL)

20:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

 

5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου 2014

18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ (CYTAVISION)

20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (PRIMETEL)

20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)

20:00 ΔΟΞΑ  – ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Δευτέρα 29 Σεπτεμβρίου 2014

19:00 ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ (CYTAVISION)

6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Οκτωβρίου 2014

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΜΗΣ  (PRIMETEL)

Κυριακή 5 Οκτωβρίου 2014

18:00 ΑΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

19:00 Αγίας Νάπας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

Δευτέρα 6 Οκτωβρίου 2014

18:30 ΟΘΕΛΛΟΣ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

20:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

 

7η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014

18:00 ΔΟΞΑ  – Ομονοια (CYTAVISION)

19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ (CYTAVISION)

Κυριακή 26 Οκτωβρίου

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (PRIMETEL)

 

8η αγωνιστική

Σάββατο 01 Νοεμβρίου 2014

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014

16:00 ΟΘΕΛΛΟΣ  – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

17:00 OΜΟΝΟΙΑ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (PRIMETEL)

18:00 ΑΕΛ – ΕΡΜΗΣ (CYTAVISION)

Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014

19:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

 

9η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014

17:00 ΕΡΜΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014

16:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΛ (CYTAVISION)

18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2014

18:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ (PRIMETEL)

 

10η αγωνιστική

Παρασκευή 21 Νοεμβρίου 2014

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΕΛ (PRIMETEL)

Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

19:00 OΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014

16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ (PRIMETEL)

18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

Δευτέρα 24 Νοεμβρίου 2014

19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

 

11η αγωνιστική

Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014

17:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

19:00 ΑΕΛ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Κυριακή 30 Νοεμβρίου 2014

16:00 ΑΠΟΕΛ – Ομονοια (CYTAVISION)

18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 01 Δεκεμβρίου 2014

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

 

12η αγωνιστική

Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014

19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2014

17:00 Ομονοια  – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (PRIMETEL)

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

19:00 ΑΕΛ – ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014

16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014

19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

 

13η αγωνιστική

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014

17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

19:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014

16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – Ομονοια (CYTAVISION)

18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ (CYTAVISION)

Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου 2014

19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ (CYTAVISION)

19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)

 

14η αγωνιστική

Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014

17:00  Ομονοια – ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)

17:00  ΕΡΜΗΣ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

18:00  ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

19:00  ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014

16:00  ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

18:00  ΑΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

 

 

Winmasters Welcome Bonus 100% μέχρι €111!

 

X